• Kepenk üreticisi istanbul

Asaş Panjur Ve Kepenk Sistemleri Üretici Bayi

2 Yıl Garantili

Panjur Kepenk

Çözüm Ortaklarımız

Panjur Kepenk Hizmetlerimiz

Ücretsiz Keşif

Yaptırmak istediğiniz işlem için öncesinden 7/24 keşif hizmeti ve teklif alarak önceden bilgi alabilirsiniz

Garantili Montaj

Ürün teslimi sonrasında montaj kaynaklı problemlerde onarım ve bakım hizmeti veriyoruz

Satış Sonrası Destek

Satış Sonrasında yapılan işlerimizin arkasındayız.Teknik ekibimiz hizmetinizde

Monoblok Panjur

Monoblok panjur, pvc pencere üretimi esnasında yapılır. Sonradan mevcut pencereler üzerine uygulanamaz. Her marka pencere üzerine monte edilebilen plastik kutulu, yalıtımlı, son derece estetik ve modern görünümü ile güvenlik ihtiyaçlarınızın yanı sıra her türlü projeye kolaylıkla uyum sağlar. Panjur kutuları plastik veya alüminyumdan üretilmektedir. Pencere ile aynı kaplama ve renkte uygulama imkânı vardır.

Dıştan Takma Panjur

Dıştan takma panjur mevcut pencere sisteminin dışından takılabilen kutu tipidir. Pencere ile birlikte montaj yapılabileceği gibi, sonradan da mevcut pencereler üzerine uygulanabilir. Sarmal sistem kutuları dışarıdan görülür ve duvar dışına taşma yapabilir. Panjur, müstakil ev ve apartman dairelerinde ısı ve ses yalıtımına yardımcı olur. Emniyet askısı ile panjurlarınızın zorlanarak dışarıdan açılmasını engelleyebilirsiniz. Kapatıldıklarında panjurlar tam karanlığı garanti eder.

Makaslı Panjur

Makaslı panjur öne doğru yaklaşık 30 derecelik bir açı ile açılım sağlar. Konumu sağlayan menteşeler dikme içerisine gizlenmiş durumdadır. Konumun korunması dikme yanlarında yer alan alüminyum makas aksesuarları ile sağlanır. makaslı panjur villa , daire ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.


Ücretsiz Keşif, Hızlı Montaj : 0554 143 70 47

Panjur Ve Kepenk Sistemleri

%100

Müşteri Memnuniyeti

800+

Proje

10+

Uzman Personel